Svet-Stranek.cz
DVEŘMA NAPŘED
RC Drift Team PV

Akce:DVEŘMA NAPŘED

Tady najdete akce,které budou a kam přijedem tak trochu zadriftovat
<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5
18.01.2014 POZOR.POZOR !!!!

Tak na soutěž autíček 2014 je připraveno spousta krásných cen,proto neváhejte a udělejte si v kalendáři vykřičník u data 18.1.2014 ve 14 hodin a neváhejte přijít za námi do ARKÁDY v Prostějově, abyste vyhráli některou z těchto krásných cen.Moc se na Vás těšíme. Přijďte si užít příjemné sobotní odpoledne do Arkády v Prostějově !!!

18.12.2013 Vánoční závod klubáků

Tak pánové a je to tady. Poslední trénink v tomto roce a já jsem se rozhodl,že vyhlásím "KLUBOVÝ ZÁVOD" o ceny. Pokud si myslíte,že to máte předem prohraný,tak na to zapomeňte.Mám připravený pravidla a podmínky,kde máme šanci všichni,jen musíme dorazit,tak si udělejte volno a hurá do toho.

16.11.2013 serial drift 2013 Žilina

A je to tady.Předposlední závod seriálu soutěží v Žilině.Pečlivě trénujeme a ladíme formu.Snad zaujmem pozici,kterou si zasloužíme.Po zkončení akce se pochlubíme tím,jak to tam vypadalo a i nějaké obrázky určo budou.

26.10.2013 Naše akce

Čeká nás další akcička.Tentokrát to nebude o soutěži,ale o kamarádském poježdění a o zviditelnění driftu a o to jde.Moc se všichni těšíme,trénujeme,abysme nejezdily jako trdla.
Jakmile se vrátíme,objeví se tady malinká reportáž a několik fotek a když se podaří,tak i video

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5